gokturk-klima-servisi-bakımı
gokturk-klima-servisi-montajı
Göktürk Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Servisi

Ferroli Klimanızla ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz Göktürk Ferroli Servisine ihtiyaç duymanız halinde Ferroli klimanızın arıza durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer Ferroli marka klimanızın arızası takılı olduğu yerde giderilemeyecek ise ferroli klimanız sökülüp atölyelerimizde müdahale edilir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Göktürk Ferroli Klima Bakımı

Ferroli Klimaların bakım işlemin işleminde klimanızın koruyucu kapağı,filtreleri evaporatörün altında ise göz kısmı sökülür Ferroli klima,’nın kasası söküldükten sonra özel kimyasal  ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından Ferroli klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.Ferroli klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kapağı yerine takılır, temiz ve nemli bir bezle güzelce etrafı silinir ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi olarak Göktürk ilçesinde klima servisi hizmeti vermekteyiz.

Göktürk Klima Bakımı

Göktürk Klima Servisi olarak her marka klimalarınızın bakımı yapmaktayız.

Göktürk Klima Tamiri

Arıza yapan her marka klimalarınız için servis hizmeti vermekteyiz.0212 221 00 09.

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Montajı

Ferroli Klima’nızın montaj işlemine başlamadan önce klimanın kurulacağı odaya klimanın kapasitesinin yeterli olup olmadığı keşfi yapılır. Keşif yapıladıktan sonra Ferroli klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle ferroli marka klimanın iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı diye adlandırdığımız parçayı tüketicinin isteği üzerine duvarın uygun yerine montaj yaparız.

Göktürk Ferroli Klima Demontaj

Ferroli klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klima soğutma modun da  çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında iç ünite ile dış ünite birbirine bağlayan ve gaz akışını sağlayan bağlantı rekorları gerekli ekipmanlarla demontajı gercekleştirilir.

Göktürk Ferroli Klima Bakımı

Gül Teknik Servis  hizmetleri müşteri hizmetleri hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Göktürk Ferroli servisi olarak Ferroli ve tüm semtlerine, Göktürk Ferroli klima servisi, Ferroli klima bakımı, Ferroli klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız.Göktürk Klima Servisi

Göktürk Ferroli Klima Servisi

Göktürk Ferroli klima servisi konusunda uzman ve  egitimli kadrosu ile Ferroli klimanıza özel servis  hizmeti vermektedir. İstanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve Göktürk Ferroli servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek için  tüm  semtlere yayılmıştır.

Göktürk Klima Arıza