Göktürk Klima Servisi 0212 221 00 09 

Göktürk, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Eyüp ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında doğusunda ve güneyinde Mithatpaşa mahallesi; kuzeyinde Odayeri; batısında ise Pirinççi köyleriyle komşudur.Gül Teknik Servis olarak Göktürk Klima Servisi hizmeti vermekteyiz.

Göktürk klima servisi olarak çalışma prensibimiz verdiğimiz hizmetlerin uzun süre aynı arızayı tekrarlamaması üzerine kurulu . Cihazlarınıza müdahale edebilmek için en donanımlı cihazları bünyemize kattık.Klimalarınızın periyodik bakımlarını aksatmaz ve sürekli olarak yaptırırsanız klimanızın ömrünü 5+ yıl artırabilirsiniz.Klimalar yazın sıcak havayı soğutabildiği gibi kışın ise soğuk havayı ısıtabilir.Çift yönlü kullanımı ile iklimlendirme sektöründe en çok tercih edilen cihazlar arasındadır.

Klimalar kolay kullanımı ve düşük enerji sarfiyatı ile cebimizi de korur.Klima montaj ettirirken mutlaka Göktürk Klima Servisi’ne montaj keşfi yaptırın.Çünkü ezbere takılan klimalar genellikle performansını tam olarak veremezler.Bu da boşuna çalışıyor anlamına gelir.Boşuna elektrik sarfiyatı yapar.Evinizin veya işyerinizin bir odasına klima taktırırken.Taktıracağınız odanın mutlaka klima kapasitesini hesaplattırın.En iyi marka klima olsa bile uygunsuz ortama takacağınız klimadan kesinlikle randıman alamazsınız.Klima kullanılan ortamda sürekli kapılar veya pencere acık konumda olmamalıdır.Çünkü klimalarınız sürekli soğutma modunda çalışır ve fabrika ayarlı termostat görevini yerine getirmez.Sürekli çalışarak kendi sınırlarını zorlar ve bir süre sonra sürekli çalıştığı için dış ünite emniyet termiğini açarak soğutmayı keser ta ki motor ısısı düşene kadar.

Göktürk Klima Servis

Gül Teknik Servis olarak sizlere daha iyi klima servisi hizmeti sunabilmek için sadece Göktürk İlçesine Klima Servisi hizmeti vermekteyiz.Bizlere 0212 221 00 09 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Göktürk Klima Bakım Servisi

Klimalarınıza periyodik olarak 6 ayda bir sefer olmak üzere 2 kere klima bakımı yaptırırsanız sizin ve klimanız için en  doğru olan kullanma biçimini sağlamış olursunuz.Klima bakımları sırasında iç ünitenizin filtreleri ve iç ünite temizliği,sensör kontrolleri,fan modülasyon kartı kontrolü gibi işlemler yapılır.Dış ünite de ise serpantin temizliği,gaz akış kontrolü,soğutucu gaz kontrolü gibi işlemler yapılıyor.

 

Göktürk Klima Servis

İstanbul Eyüp ilçesi Göktürk’de bulunan tüm marka ve model klimalarınızın periyodik bakım ve acil klima arızalarında siz klima kullanıcılarına yardımcı olan servisimiz Göktürk klima servis işlemleri ile kullandığınız klimalar bizim garantimiz altında uzun süre verimli bir şekilde çalışır.

Teknik servisimizin size vereceği hizmetler ile arızalı klimalar uzun süre verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışaçaktır. Göktürk Klima Servisi 0546 243 24 73

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi  uzman ve donanımlı kişiler ile klima arıza,bakım ve montaj gibi klima servisi işlemlerini Gül Teknik Servisi  Göktürk klima servisi olarak amacımı yüksek düzeyde menmun müşteri profili oluşturmakdır. Gül klima servisinden alacağınız Göktürk Klima Servisi işleminden sonra klimalarınız uzun süre verimli olarak çalışacaktır.

Klima Servis Göktürk

İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı bir mahalle olan Göktürk’de bulunan ev ve ofislerde arıza gösteren klimaların problemlerini çözmek için klima servis Göktürk ile klimaların periyodik bakımlarını yaparak uzun süre sıkıntısız bir şekilde klimalarınızı uzun süre verimli ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Göktürk Klima Montaj

Eyüp ilçesi Göktürk mahallesinde bulunan tüm marka ve model farketmeksizin klimalarınızla ilgili arızaları gidermekte olan  Göktürk klima montaj servisi hizmeti de veriyoruz.Bizlerin uzman ekiplerine güvenerek klima montajı yapmadan önce klima keşfi cağırırsanız ileride yanlış klima seçiminin önüne geçmiş olursunuz.