Göktürk Sigma Klima Servisi’ni bütün Göktürk semtinden arayabilirsiniz. Sigma marka klimaların montaj,bakım, arıza onarım işlemlerini usta işçileri tarafından yapılmaktadır. Göktürk Sigma Klima Servisi: 0 212 221 00 09

Göktürk Sigma Klima Servisi tüm klimalar için bakım ve tamir için servisimizi güvenle arayabilirsiniz. Servisimiz vereceği hizmet ile sorunları çözmede uzmandır. Profesyonel çalışanlarımız son teknoloji ekipmanları ile Göktürk semtinde hizmet vermektedir. Kullanıcı mutluluğunu sürdürmek için uzun zamandan bu yana çalışıyoruz. Sigma klimaların uzun süre kullanılması için çabalıyoruz. Klima arıza yaptığında klima değil parça bozulmuş demektir. Sigma klima bozulduğunda yeni klima almak mantıksız bir karardır. Parça değişiminde usta elemanlarımız ile Sigma klimalarını yeniden hayata döndürüyoruz. Sigma klimalarınız arızalandığında arayacağınız ilk numara Göktürk Sigma Klima Servisi’nin numarası olan 0212 221 00 09 olmalı. Yedek parça değişimlerimiz bir sene boyunca garanti kapsamındadır. Lakin buna ihtiyacınız olmayacak çünkü ustalarımızın değiştirdiği parçalar bir daha asla bozulmaz size de mutlu bir şekilde kullanmak kalır.

Göktürk Sigma Klima Servisi
Göktürk Sigma Klima Servisi

Göktürk Sigma Klima Servisi Hizmetleri

Hiç bir kullanıcı Sigma klimasının bozulmasını arzu etmez. Sıcak günlerde çalışmayan klimalardan hıncınızı çıkartmak isteyebilirsiniz. Sigma klimalar hakkında bilgi almak için ustalarımız ile fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Servisimiz sadece onarım değil bakım ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Klimalarınızın bakımı yapmak bizim için büyük bir zevk içermektedir. Klima bakımı çok önemli bir uygulamadır. Servisimizle irtibata geçerek klima bakımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Gaz kaçağı gibi sorunlar ilk anda kendini göstermeyebilir çünkü soğutucu gaz zamanla bittikçe soğutma işlevlerini yerine getirmez o yüzden klimanın çalışması gözünüzü boyamasın.

Sigma Klima Çalışmıyor

Sigma Klima Soğutmuyor

Sigma Klima Isıtmıyor

Sigma Klima Ses Yapıyor

Sigma Klima Su Akıtıyor

Sigma Klima Arıza Kodu Veriyor

Sigma Klimadan Koku Geliyor

Sigma Klima Kumandası Çalışmıyor

 

 

Tarabya Vestel Klima Servisi, Tarabya Klima Servisi, Tarabya Petek Temizleme, Tarabya Kombi Servisi, Göktürk Sigma Klima Servisi, Etiler Sigma Klima Servisi.